FIFA 15 Ultimate Team

1.7.0

4.2

57

Higuain, Silva, Messi... hayallerinizdeki takımı oluşturun ve kazanın

8.8M

Bu uygulamayı oyla

FIFA 15 Ultimate Team her zamanki gibi telefon veya tabletinizden 'Ultimate Team' oyun modunun zevkini çıkarmanızı sağlayan Android cihazlar için FIFA serisinin yıllık oyunudur ve tamamen ücretsizdir.

FIFA 15 Ultimate Team ile hayallerindeki takımı bir araya getirebilirsiniz. Başlangıçta oyuncuları,kontratları,teknik direktörleri, antreman sistemlerini ve 'Ultimate Team' modundaki bütün olağan şeyleri bulabileceğiniz bir kaç kart paketi alacaksınız.

Daha fazla kart paketi almak için FIFA 15'deki turnuvaları ve oyunları kazanarak kazandığınız parayı kullanmanız gerekir, aynı zamanda gerçek parayı da kullanabilirsiniz. Her iki şekilde de en iyi paketlerde dünyanın en iyi oyuncularından bazılarını bulacaksınız: Messi, Ronaldo, Ibrahimovic, Suarez ... 5,000 farklı takımdan 10,000'den fazla gerçek oyuncu...

FIFA 15 Ultimate Team'in oyun sistemi bir önceki ile çok benzerdir. Sanal tuşlu klasik kontrol sistemi ya da ekranın farklı alanlarına basmaya dayanan dokunmatik ekrana uyarlanmış kontrol sistemi arasında seçim yapabilirsiniz. Her ikisi de çok iyi şekilde çalışır.

FIFA 15 Ultimate Team mükemmel bir simülatörü olmamasına rağmen (grafikleri de biraz yetersizdir) sağlam bir oyun tecrübesi öneren mükemmel bir spor oyunudur.
Notlar

Cihazınızın hafızasında en az 1.2 GB boş alan gerektirir.

Gereksinimler

Android 2.3.3 veya daha üst sürümü gerektirir.

Uptodown X